Úklid sněhu - Praha

ÚKLID SNĚHU - PRAHA

Úklid sněhu patří mezi úklidové služby, které jako úklidová firma nabízíme. Úklid sněhu provádíme v Praze a blízkém okolí a zahrnuje úklid sněhu z chodníků, z parkovišť a příjezdových cest a vůbec z celého pozemku klienta. Samotné odklízení sněhu je důležité během sněžení a během tuhé zimy, neméně důležité je však také odstraňování sněhu a rampouchů ze střech při tání.

Odstraňování sněhu ze střech

Vlastníte-li objekt s plochou střechou, velké množství sněhu může výrazně poškodit vaši nemovitost.

Během tání jsou nebezpečné také rampouchy visící ze střech a padající led. Úklidové firmy by měly zajistit i jejich odstranění a zajištění bezpečnosti kolemjdoucích. Majitel každé nemovitosti totiž za padající sníh a led z vlastní střechy odpovídá. Proto se při silnějších zimách vyplatí najmutí úklidové firmy, která sníh ze střech odstraní. Naše úklidová firma Monte Group s.r.o má speciální vybavení, díky kterému lze sníh odstranit z jakékoliv střechy.

Čištění střech po zimě

Po zimě většinou přichází na řadu generální úklid, který zahrnuje kompletní úklid pozemku, úklid domácností, úklid kanceláří apod. Málokdo však věnuje pozornost úklidu střech. Přitom rychlý úklid střech během tání pomůže snížit vzniklé škody nebo jim dokonce zabránit. Čištění střech je nutné téměř po každé zimě. Díky úklidu střech po zimě si prodloužíte životnost své střechy. Vzpomeňte si při jarním úklidu také na svou střechu.

Kontakt, objednávka

Žijeme úklidem. Pravidelně vydáváme články a novinky, informujeme o tom, co se v oblasti úklidových služeb děje. Zaručujeme vysokou kvalitu našich služeb – sami zajišťujeme kontrolu našich zaměstnanců. Všechny úklidové služby nabízíme za férové ceny. Naše zkušenosti a kvalifikovanost najdete na podstránce Reference. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi a ochotně vám zdarma vytvoříme cenovou nabídku pro vámi požadované úklidové služby. Těšíme se na (dlouhodobou) spolupráci.